Najlepsze gry na PS4 obecnego tygodnia. Filmik od Sony

Brytyjska dywizja PlayStation prezentuje materiał wideo z najciekawszymi premierami gier na PS4, które trafiły do sprzedaży w obecnym tygodniu.

Na kanale PlayStation Access w serwisie YouTube wylądował kolejny filmik z serii PlayStation Store Highlights. Możemy zatem spojrzeć, jakie gry na PS4 są warte ogrania w tym tygopniu.

Na pierwszy rzut poszło Everybody’s Golf VR przeznaczone dla osób, które są zaopatrzone w zestaw PlayStation VR. To rozbudowany symulator golfa, w którym będziemy musieli nieco się poruszać, by wbić piłkę do dołka. Sterowanie polega tutaj bowiem na wymachiwaniu padem Dualshock 4 lub kontrolerem PlayStation Move.

Drugi polecany tytuł na ten tydzień to Observation, nietypowa gra przygodowa, gdzie wcielamy się w pozbawioną ciała sztuczną inteligencję. Naszym zadaniem jest rozwiązanie zagadki tajemniczego zdarzenia, które doprowadziło do awarii stacji kosmicznej na orbicie Ziemi.

W zestawieniu nie mogło zabraknąć również Team Sonic Racing, czyli kolejnej odsłony wyścigów z najszybszym jeżem na świecie.

Ciekawie prezentuje się również American Fugitive, które może spodobać się fanom pierwszych odsłon serii GTA. American Fugitive to gra akcji z otwartym światem, w której trafiamy do USA z lat 80. XX wieku. Nasz bohater to zbiegły więzień, który stara się rozwikłać zagadkę morderstwa swojego ojca.

Na koniec Dauntless, czyli darmowa gra RPG akcji od studia Phoenix Labs, założonego przez byłych pracowników Capcomu, Blizzarda, Riot Games oraz BioWare.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.