Najlepsze filmiki z gier [#123]. Więcej realizmu w Counter Strike i pokaz mocy Xbox One X

Pięć filmików, które warto zobaczyć.

Szaleństwo związane z premierami ostatniego kwartału tego roku trwa w najlepsze. My jednak w naszym zestawieniu nie skupiamy się wyłącznie na nowościach, czego dowodem jest poniższy materiał wideo.

Valve wprowadza do Counter Strike: Global Offensive kolejną aktualizację, która zajmuje się, podobnie jak poprzednia, poprawkami na nowej mapie Dust2, lecz oprócz tego zmienia coś jeszcze.

Deweloperzy wprowadzają do gry nowe ustawienie dźwięku, które ma sprawić, że doznania pod tym względem będą bardziej realistyczne. Póki co, jest ono domyślnie wyłączone i żeby je aktywować, musimy skorzystać z komendy snd_occlusion. Nowy model opiera się na pochłanianiu dźwięków przez elementy otoczenia, które zniekształcają brzmienie dochodzące do naszych uszu. Dzięki temu mamy otrzymać dźwięk rozchodzący się po terenie podobnie, jak ma to miejsce w realnym świecie.

Poniższy filmik prezentuje CS:GO z wyłączoną oraz włączoną nową opcją dźwięku. Po przetestowaniu funkcji zostanie ona udostępniona ogółowi użytkowników i nie będziemy musieli jej włączać specjalną komendą.

Na drugiej stronie sprawdzicie, czy Assassin’s Creed Origins wyciska wszystkie soki z PlayStation 4 Pro.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: