Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wyścigi na mapie de_dust2 z Counter Strike’a, w Assetto Corsa

Z cyklu – kreatywność fanów. Do Assetto Corsa trafił mod, który pozwala podriftować na kultowej mapie ze strzelanki Counter Strike.

Jeśli znacie mapę de_dust2 z Counter Strike’a na pamięć, to spróbujcie przejechać się po niej samochodem. Jest to możliwe dzięki modyfikacji do Assetto Corsa, która odtwarza lokację w świecie wyścigów.

Graficznie szału nie ma, tak jak szału nie było na de_dust2 w CS 1.6, lecz oczywiście nie o wizualne fajerwerki tutaj chodzi. Na poniższym filmiku zobaczycie okrążenie po mapie, gdzie w sumie non stop trzeba driftować.

Kto chętny na taką przejażdżkę, pobierze modyfikację pod tym adresem.

Wyścigi Assetto Corsa zadebiutowały w 2014 roku i odpowiada za nie włoskie niezależne studio Kunos Simulazioni. Mamy do czynienia z symulatorem, gdzie w nasze ręce zostało oddanych wiele samochodów marek takich jak Ferrari, Porsche, BMW, Audi, Lamborghini, McLaren, Corvette, Maserati, Lotus i innych. Gra oferuje legendarne tory, oddane co do centymetra dzięki technice laserowego skanowania (m.in. Silverstone, Monza, Laguna Seca, Spa), a na graczy czekają tryb kariery dla pojedynczego gracza, tryb driftu, wyzwania oraz rozgrywka wieloosobowa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się