Wyścigi na mapie de_dust2 z Counter Strike’a, w Assetto Corsa

Wyścigi na mapie de_dust2 z Counter Strike’a, w Assetto Corsa
Filmiki z gier Newsy PC

Z cyklu – kreatywność fanów. Do Assetto Corsa trafił mod, który pozwala podriftować na kultowej mapie ze strzelanki Counter Strike.

Jeśli znacie mapę de_dust2 z Counter Strike’a na pamięć, to spróbujcie przejechać się po niej samochodem. Jest to możliwe dzięki modyfikacji do Assetto Corsa, która odtwarza lokację w świecie wyścigów.

Graficznie szału nie ma, tak jak szału nie było na de_dust2 w CS 1.6, lecz oczywiście nie o wizualne fajerwerki tutaj chodzi. Na poniższym filmiku zobaczycie okrążenie po mapie, gdzie w sumie non stop trzeba driftować.

Kto chętny na taką przejażdżkę, pobierze modyfikację pod tym adresem.

Wyścigi Assetto Corsa zadebiutowały w 2014 roku i odpowiada za nie włoskie niezależne studio Kunos Simulazioni. Mamy do czynienia z symulatorem, gdzie w nasze ręce zostało oddanych wiele samochodów marek takich jak Ferrari, Porsche, BMW, Audi, Lamborghini, McLaren, Corvette, Maserati, Lotus i innych. Gra oferuje legendarne tory, oddane co do centymetra dzięki technice laserowego skanowania (m.in. Silverstone, Monza, Laguna Seca, Spa), a na graczy czekają tryb kariery dla pojedynczego gracza, tryb driftu, wyzwania oraz rozgrywka wieloosobowa.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie