Najlepsi piłkarze FIFA 17 – Robert Lewandowski wysoko

Najlepsi piłkarze FIFA 17 – Robert Lewandowski wysoko
Newsy PC Polecamy PS3 PS4 X360 XOne

Polski piłkarz załapał się do pierwszej dziesiątki.

EA Sports opublikowało listę najlepszych piłkarzy, jakich zobaczymy w FIFA 17. Pierwsze miejsce w tym roku zajmuje Cristiano Ronaldo, który w poprzedniej edycji FIFA musiał zadowolić się drugą pozycją. Tym samym miano najlepszego stracił Lionel Messi, oceniony w FIFA 17 gorzej niż portugalski piłkarz występujący na pozycji napastnika lub skrzydłowego w hiszpańskim klubie Real Madryt.

Zatem Messi drugi, a kto dalej? Na pewno ucieszycie się z wysokiej lokaty Roberta Lewandowskiego. W FIFA 16 mieliśmy go na 22 pozycji, a tutaj awans do pierwszej dziesiątki! Pełne zestawienie prezentujemy w poniższej galerii.

Przypominamy, że FIFA 17 zadebiutuje w Polsce pod koniec tego miesiąca, 29 września. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach Xbox One, Xbox 360,PS4 i PS3.

Najlepsi piłkarze FIFA 17

FIFA 17 – nowy polski komentarz brzmi właśnie tak

Polski oddział Electronic Arts zaprezentował krótki filmik, dający nam przedsmak polskiego komentarza, który usłyszymy podczas rozgrywek w FIFA 17.

Poczynania zawodników na murawie skomentują w tym roku duet Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski. Jak zaznaczają Elektronicy, panowie nagrali naprawdę mnóstwo nowych kwestii do gry FIFA 17. Podczas 20 dni spędzonych w studio, zarejestrowano 19 tysięcy komentarzy i 1 300 nowych nazwisk.

Wśród nowości, jakie zobaczymy w FIFA 17, warto wymienić ulepszone starcia fizyczne zawodników, poprawioną inteligencję piłkarzy i grę w ofensywie czy większą dowolność podczas wykonywania rzutów wolnych.

Co ciekawe, FIFA 17 po raz pierwszy pozwoli zasmakować nam w trybie fabularnym. Po raz pierwszy w historii serii FIFA możesz wcielić się w postać Aleksa Huntera — nowej wschodzącej gwiazdy Premier League — i przeżyć piłkarską przygodę tak na boisku, jak i poza nim. Możesz rozpocząć karierę w dowolnym klubie ligi, pracować pod okiem prawdziwych menedżerów i grać ramię w ramię z wieloma spośród najlepszych piłkarzy na świecie. Poznaj nowe światy w grze FIFA 17, doświadczając na własnej skórze wzlotów i upadków na drodze do piłkarskiej sławy – czytamy na oficjalnej stronie gry.

Niestety tryb fabularny Droga do sławy ma być dostępny jedynie na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Posiadacze last-genów muszą obejść się smakiem.

FIFA 17 – tak prezentuje się rozgrywka

Podczas targów Gamescom w niemieckiej Kolonii został przedstawiony nowy zwiastun gry FIFA 17, który pokazuje rozgrywkę – triki, cieszynki i ogólnie to, jak prezentuje się cały mecz. Widać, że gra pod względem graficznym jest na wyższym poziomie niż poprzednia odsłona. Ale czy różnica jest mocno widoczna? Zerknijcie na filmik i wyraźcie swoją opinię.

Ciekawi jesteśmy, jak całość będzie się prezentować w finałowej wersji. Premiera gry będzie miała miejsce już 29 września.

To jednak nie wszystko. Pokazany został także tryb ligowy, gdzie można sprawdzić się różnych zadaniach, który zobaczycie poniżej.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie