MultiVersus dostało aktualizację, która wkurzy wielu graczy

MultiVersus - oto 2 nowe postacie. 2 kolejne już w drodze
Newsy

Twórcy MultiVersus opublikowali aktualizację, która może nie spodobać się wielu osobom. Szykujcie się na powolne levelowanie swoich postaci.

Deweloperzy zdecydowali się na nietypowy krok. Z uwagi na to, że niektórzy bardzo szybko zdobyli 15. poziom mistrzostwa na wybranych postaciach, twórcy sieciowej bijatyki postanowili, że pora na zwiększenie czasu potrzebnego na levelowanie. Przejście z poziomu 3. na poziom 15. powinno zająć dwa razy więcej czasu.

Zauważyliśmy, że gracze zbyt szybko zdobywali 15. poziom ścieżki mistrzostwa. To ma pomóc nam uczynić ją czymś nieco na wzór podróży.

– tłumaczą twórcy

Zmniejszenie zdobywanego doświadczenia postaci sprawi, że gracze nie odblokują tak szybko wszystkich umiejętności bohaterów. Choć zwiększy to czas wymagany do opanowania pełnego wachlarza perków postaci, może prowadzić do nieprzyjemnego grindu. Zobaczymy, jak na zmianę zareagują gracze.

To nie koniec istotnych zmian w najnowszej aktualizacji bijatyki Warner Bros. Do gry dodano również nową postać, Ricka Sancheza, oraz dwie nowe skórki. Dodatkowo przygotowano szereg poprawek błędów.

Możliwe, że niedługo do MultiVersus trafi pewna bardzo nietypowa postać. Warner Bros. zastrzegło prawa do… Big Chungusa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie