1 sezon MultiVersus został opóźniony. Na nową postać też chwilę poczekamy

MultiVersus dostanie Ricka, Morty'ego i LeBrona Jamesa
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli gracie w MultiVersus, na pierwszy spory zastrzyk nowości poczekacie troszeczkę dłużej. Jedna z zapowiedzianych nowych postaci ukaże się później, a i premiera pierwszego sezonu rozgrywek nie odbędzie się w terminie.

Warner Bros. potwierdza, że 1 sezon MultiVersus nie ukaże się 9 sierpnia i na ten moment nie ogłoszono konkretnej daty premiery. Co więcej, do graczy nie trafi też na razie najnowsza postać, czyli Morty z serialu Rick & Morty.

Chcemy poinformować wszystkich, że opóźniamy start sezonu 1 i wydanie Morty’ego na późniejszą datę. Wiemy, że może to być dla niektórych rozczarowujące i chcemy zapewnić naszą społeczność, że jesteśmy oddani dostarczaniu nowej i ekscytującej zawartości, która zachwyca graczy.
Poinformujemy Was o terminie jak tylko będziemy mogli. Doceniamy Waszą cierpliwość i entuzjazm i z niecierpliwością czekamy na ujawnienie sezonu 1 już wkrótce!

informują twórcy gry

Na ten moment nie jest pewne, czy opóźnienie 1 sezonu jest równoznaczne z przedłużeniem czasu trwania aktualnej przepustki bojowej. Wydaje się to jednak bardzo prawdopodobne.

MultiVersus to jedna z największych premier ostatnich miesięcy. Produkcja wzięła platformę Steam szturmem i przyciągnęła do siebie ponad 144 000 graczy PeCetowych jednocześnie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie