Świetna promocja na najnowsze obudowy od MSI!

Świetna promocja na najnowsze obudowy od MSI!
Newsy PC Technologie

Właśnie pojawiła się okazja, aby zgarnąć coś ekstra w promocji od MSI. Trzeba jednak się śpieszyć, bo akcja nie potrwa długo.

Jeśli kupicie obudowę MSI Gungnir lub Vampiric, możecie zgarnąć gadżety o wartości do 150 zł! Promocja jest ważna dla uczestników, którzy w terminie 27.05.2019 – 09.06.2019 zakupią produkt MSI objęty akcją. Co dokładnie można dostać?

Przy zakupie obudowy MSI Vampiric, zgarniacie kontroler oświetlenia RGB. Natomiast jeśli zdecydujecie się na obudowę MSI Gungnir, dostaniecie pasek LED oraz system podtrzymywania karty graficznej Atlas połączony z podświetleniem.

Więcej szczegółów na temat akcji, znajdziecie tutaj.

MSI Gungnir i Vampiric dla wymagających graczy

A co jeśli chodzi o same obudowy? Vampiric wspiera formaty od Mini-ITX do ATX i umożliwia instalację do sześciu wentylatorów. Boczne panele wszystkich prezentowanych modeli wykonane zostały z hartowanego szkła. Cena tej obudowy to 239 zł i nie da się ukryć, że jest to jeden z lepszych, o ile nie najlepszy wybór w swojej klasie cenowej.

Natomiast Gungnir cechuje się przede wszystkim dużą pojemnością. W tej obudowie zmieścicie płyty główne w formacie od Mini-ITX do E-ATX. Flagowy model serii – Gungnir 100 – wyróżnia się szerokim wsparciem dla elementów oświetlenia RGB. Gungnir 100 występuje w następujących wersjach cenowych:

MSI MPG GUNGNIR 100 – 459 zł
MSI MPG GUNGNIR 100D – 369 zł
MSI MPG GUNGNIR 100P – 329 zł

Niedawno mieliśmy okazję przetestować obudowę Vampiric i ta sprawdza się naprawdę znakomicie. Obudowa jest przestronna, ma sporo miejsca na system okablowania, montaż jest prosty, a co najważniejsze – dzięki dwukomorowej budowie i preinstalowanemu wentylatorowi, przeciwdziała „poceniu się” naszych cennych, komputerowych podzespołów. Jest przy tym przyjemna dla oka – stwierdził nasz tester. Sprawdźcie szczegóły na temat tej obudowy w naszym teście.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie