Premiera MSI Claw jeszcze w tym miesiącu. Za moment ruszy wysyłka

Premiera MSI Claw
Newsy PC

Już w marcu na rynku pojawi się nowy gracz w segmencie przenośnych komputerów do gier. Tym razem do boju ruszy MSI, który w styczniu zaprezentowało graczom swoją konsolę o nazwie Claw. Premiera będzie rozłożona w czasie, a pierwsza fala wysyłek rozpocznie się już w ciągu kilku najbliższych dni. Czy będzie to godny konkurent do Steam Decka?

Premiera MSI Claw już za kilka dni

Na początku roku dowiedzieliśmy się, że MSI wejdzie na rynek przenośnych konsol o pecetowym zabarwieniu — dokładnie tak, jak zrobił to choćby ASUS. Sukces Steam Decka niewątpliwie zachęcił producentów do tworzenia własnych urządzeń dla mobilnych graczy. Przy okazji targów CES 2024 w Las Vegas doszło do prezentacji urządzenia od MSI. Nie minęło wiele czasu, a my już dowiedzieliśmy się, kiedy konsole trafią do rąk graczy. Wydarzy się to już niedługo, albowiem premiera MSI Claw będzie mieć miejsce w tym miesiącu.

Dokładnie 12 marca firma rozpocznie pierwszą falę wysyłek urządzeń. Kiedy konsola pojawi się u zewnętrznych dostawców? To wydarzy się kilka dni później, czyli 15 marca. Niestety, ale nie mamy dobrych wieści dla polskich graczy — w naszym kraju konsola od MSI dostępna będzie w kolejnym miesiącu, czyli 5 kwietnia. Już teraz możecie złożyć swoje zamówienia przedpremierowe:

Specyfikacja techniczna

Konsola ma do zaoferowania całkiem sporo mocy obliczeniowej. Przede wszystkim jest wyposażona w świetny ekran 7” FHD (1920×1080), 120Hz i dysk 512 GB SSD NVMe.

  • Procesor Intel Core Ultra 7 155H (16 rdzeni, 22 wątki, 3.8 – 4.8 GHz)
  • 16 GB LPDDR5 RAM
  • Dysk 512 GB SSD NVMe
  • Podświetlenie RGB
  • Odświeżanie ekranu 120Hz
  • Bateria 54 Whr

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie