Ms Marvel na pierwszym zwiastunie. Jak dorastają superbohaterki?

Iman Vellani jako Ms Marvel
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Marvel zaprezentował oficjalnie zwiastun swojego nadchodzącego serialu. Wiadomo już także, kiedy Ms Marvel zadebiutuje na ekranach.

Kolejna zapowiadana produkcja z uniwersum Marvela zmierza na platformę Disney+. Tym razem to historia pierwszej muzułmanki wśród superbohaterów, czyli Kamali Khan, Amerykanki pakistańskiego pochodzenia. 16-letnia dziewczyna marzy o tym, żeby dorównać swojej idolce, Kapitan Marvel; jednocześnie zaś zmaga się z typowymi problemami nastolatki. Dorastania nie ułatwiają jej supermoce, jakie pewnego dnia nabywa. Dzięki nim może jednak stanąć do walki ze złem coraz powszechniejszym w Jersey City.

W Kamalę Khan, czyli tytułową Ms Marvel, wciela się debiutantka, Iman Vellani. To pierwsza rola w jej karierze, a już teraz wiadomo, że nie będzie to jednorazowy występ. Aktorkę zobaczymy w jej roli również w nadchodzącym The Marvels. Szybciej nadejdzie jednak premiera serialu, w którym pojawią się również Aramis Knight, Saagar Shaikh, Rish Shah, Zenobia Shroff, Mohan Kapur, Matt Lintz, Yasmeen Fletcher, Laith Nakli, Azhar Usman, Travina Springer oraz Nimra Bucha.

Wraz z wyczekiwanym zwiastunem Disney+ zapowiedział takżę datę premiery Ms Marvel. Produkcja znajdzie się na platformie 8 czerwca 2022 roku. To znacznie wcześniejszy termin, niż wskazywały pierwsze informacje na ten temat. Premierę zapowiadano bowiem dopiero na czwarty kwartał bieżącego roku.

Obiecany i wyczekany trailer możecie zobaczyć poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie