Mortal Kombat 12 (tak jakby) potwierdzone przez producenta

Mortal Kombat 11 - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Producent pracujący w NetherRealm chyba właśnie “przypadkiem” ujawnił istnienie Mortal Kombat 12. Jonathan Andersen udostępnił w sieci bardzo ciekawe zdjęcie, ale szybko je usunął.

Zdjęcie przedstawia gadżety związane z Mortal Kombat i Injustice. Andersen uchwycił też jednak monitory, na których gracze znaleźli ciekawe informacje.

Jeden z plików na pulpicie Andersena nazywa się “MK12_Mast”. Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości co do tego, że to przeciek Mortal Kombat 12, przyjrzyjcie się wiadomości e-mail z prawego monitora. Mail wspomina, żeby Andersen nie pokazywał “czegoś” publicznie, bo fani ciągle przeszukują sieć w poszukiwaniu materiałów z gier NetherRealm. Wyciek kontrolowany? Wszystko na to wskazuje. Wątpię, aby był to zabawny zbieg okoliczności.

Mortal Kombat 12 na zdjęciu pracownika NetherRealm
Źródło: Jonathan Andersen dzięki Reddit

Oczywiście nie możemy wykluczać, że to tylko żart Andersena lub (choć to moim zdaniem naprawdę mało prawdopodobne) faktycznie dziwne zrządzenie losu. Myślę jednak, że NetherRealm chciało rozwiać wątpliwości co do tego, czym teraz się zajmuje.

Niedawno głos w sprawie kolejnego projektu NetherRealm zabrał sam współtwórca serii, Ed Boon. Potwierdził on, że studio jeszcze nie może pokazać owoców swojej pracy. Możliwe więc, że powyższy “przeciek” to swoiste wynagrodzenie fanom braku bardziej oficjalnej zapowiedzi.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie