Kiedy zapowiedź Mortal Kombat 12 lub Injustice 3? Lepiej zaparzcie sobie herbatę

Mortal Kombat - Scorpion
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Liczyliśmy, że zapowiedź Mortal Kombat 12 odbędzie się na The Game Awards 2021, ale tak się jednak nie stało. Gracze zapytali współtwórcę serii, Eda Boona, o ogłoszenie nowego MK lub Injustice 3.

Deweloper napisał, że docenia entuzjazm graczy, ale nowy projekt NetherRealm nie jest jeszcze gotowy do prezentacji. Studio nadal nad nim pracuje i najwyraźniej woli wstrzymać się z zapowiedzią na jakiś czas.

Naprawdę doceniam entuzjazm dla naszej następnej gry i chciałbym, żebyśmy byli gotowi do ogłoszenia. Ale jeszcze nie jesteśmy. W grę wchodzi o wiele więcej zmiennych, niż możemy ujawnić.

– napisał Ed Boon na Twitterze

Nie wiadomo, nad czym dokładnie pracuje teraz studio NetherRealm. Według jednego z informatorów, kolejnym projektem zespołu jest Mortal Kombat 12, ponieważ jest to najmniej ryzykowny projekt, który i tak sprzeda się dobrze. Dodatkowo jakiś czas temu do kin trafił film Mortal Kombat, który stał się wielkim sukcesem finansowym, a przy okazji rozbudził zainteresowanie marką.

Na zapowiedź nowej gry NetherRealm możemy poczekać dość długo. Miejmy jednak nadzieję, że studio nie pozostawi swoich fanów w niepewności na wiele miesięcy i ogłoszenie nowego Mortala, Injustice 3 lub czegoś zupełnie świeżego nie jest bardzo odległe.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie