Jeden z twórców Mortal Kombat mówi o kolejnej grze. Zapowiada się spore zaskoczenie

Mortal Kombat 12 może powstawać - zrzut ekranu z Mortal Kombat 11
PC PS5 Xbox Series Xbox Series S

Ed Boon ze studia NetherRealm wypowiedział się na temat kolejnej produkcji deweloperów. Jego słowa można odebrać jako zapowiedź dużego zaskoczenia. Czy może chodzić o kolejne Mortal Kombat?

Czyżby legendarne w zasadzie studio porzuciło na jakiś czas uniwersum Mortal Kombat i Injustice?

Twórcy Mortal Kombat bez Mortal Kombat?

NetherRealm Studios to obecnie bodaj najpopularniejsi twórcy bijatyk. Seria MK i Injustice są naprawdę świetnymi pozycjami. Dlatego też nie dziwię się fanom, którzy od lat przeszukują internet w poszukiwaniu kolejnych plotek i domysłów na temat kolejnej produkcji studia. Ed Boon zabrał niedawno w tej sprawie głos i jeszcze bardziej podsycił oczekiwanie.

Boon, będący w istocie współtwórcą całej serii, rozmawiał niedawno z Game Informerem na temat przyszłości studia. Projektant został niedawno członkiem Academy of Interactive Arts & Sciences Hall of Fame. Twórca w wywiadzie zaczął wyjaśniać, że do tej pory klasycznym schematem działania dla twórców było tworzenie naprzemiennie serii Injustice i MK. Z jego nowych słów możemy wywnioskować, że… deweloperzy złamali tradycję.

Kiedy przerwaliśmy ten schemat, pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, co będziemy robić dalej. Mogę wam powiedzieć, że był ku temu powód, a kiedy ogłosimy naszą następną grę, będzie to miało dużo więcej sensu. W tym momencie będę miał sporo kłopotów, jeśli powiem coś więcej.

– powiedział Ed Boon w wywiadzie

No dobra, czyli jednak NetherRealm może szykować coś innego? Czy chodzi o jakąś nową markę, czy po prostu produkcję osadzoną w tych światach, ale nie będącą bijatyką? Tyle pytań, tak mało odpowiedzi…

Sytuacja jest zaskakująca, tym bardziej że niedawno jeden z pracowników studia „zajawił” na Twitterze nową grę. Według fanów dość jednoznacznie wskazał na powstanie MK 12. A może chodzi tak naprawdę o dwa, odmienne od siebie projekty? Jedynie czas pokaże, niemniej sytuacja staje się coraz bardziej zagadkowa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie