Mortal Kombat 1 od dzisiaj w PS Plus do sprawdzenia. Tutaj pobierzesz

Mortal-Kombat-1-w-PS-Plus
Newsy

Przynosimy dobre wieści dla fanów bijatyk, którzy posiadają konsolę PS5 oraz abonament PS Plus Premium. Pobierajcie i sprawdzajcie Mortal Kombat 1.

Dopiero co pisaliśmy, że na konsoli PS5 można już pobierać demo Tekken 8. Jeśli lubisz tę serię bijatyk, link do pobrania wersji demonstracyjnej znajdziesz w tej wiadomości. I co ważniejsze, jest ona dostępna dla wszystkich, nawet dla osób nieposiadających abonamentu PS Plus. Dzisiaj „obudziła się” konkurencja, udostępniając wersję próbną Mortal Kombat 1. Tutaj niestety wymagany jest PS Plus Premium.

Pobierz trial Mortal Kombat 1 w PS Plus Premium

Mortal Kombat 1 otrzymał trial, który jest dostępny w usłudze Sony. Sprawdzimy go na PlayStation 5 i choć pod poniższym linkiem można pobrać pełną wersję gry, w ramach triala powalczymy tylko przez 2 godziny. Choć to i tak sporo, by przekonać się, czy chcemy kupić grę.

Jak widać na karcie tytułu, nowa odsłona MK spodobała się fanom marki. Grę oceniło w PS Store ponad 16 tysięcy graczy, z czego średnia wynosi 4,53/5. Choć w tytule opisywanej części MK widzimy liczbę 1, to jest to dwunasta główna część słynnej serii bijatyk.

MK 11 nadal jest brutalne i ociekające krwią. Różni się jednak od poprzednich odsłon. Deweloperzy zaprezentowali w niej odświeżony wygląd znanych bohaterów takich jak Liu Kang, Sub-Zero, Mileena czy Scorpion. Oprócz tego wprowadzono do walk tzw. Kameo Fighters, czyli postacie partnerskie, które pomagają nam na arenach. Ponadto mamy tutaj tryb Inwazji. To forma kampanii dla jednego gracza z różnymi wyzwaniami, w której znajdziemy również elementy RPG.

Czy takie „zmienione”, choć nadal znajome Mortal Kombat przypadnie również Tobie do gustu? Cóż, pobieraj wersję próbną i przekonaj się osobiście.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie