Legenda Marvela nadciąga. Morbius na nowym plakacie

Jared Leto jako Morbius
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Uniwersum

Nowe spojrzenie na marvelowskiego wampira oraz towarzyszących mu bohaterów umożliwił nam świeżo udostępniony plakat filmu Morbius.

Choć premierę przekładano już siedem razy, teraz możemy chyba wreszcie liczyć na to, że obraz wkrótce znajdzie się w kinach. Dowodem na to mogłaby być trwająca wciąż kampania promocyjna filmu, w ramach której otrzymaliśmy właśnie nowy plakat. Morbius w wykonaniu Jareda Leto góruje tu nad innymi postaciami, a wśród nich widzimy choćby Matta Smitha; dla brytyjskiego aktora nadchodzący film będzie debiutem w MCU. Zobaczcie zresztą sami, jak prezentują się poszczególni bohaterowie:

Co może niepokoić, to brak konkretnej daty premiery na plakacie. Po wspomnianych siedmiu zmianach w tej kwestii kinowy debiut Morbiusa ustalono na 1 kwietnia 2022 roku. Być może twórcy, mając w pamięci dotychczasowe perturbacje, chcą się po prostu zabezpieczyć; niestety obecna sytuacja na świecie nie sprzyja premierom kinowym. Mimo wszystko liczymy na to, że Morbius wreszcie trafi na wielki ekran.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie