George Clooney z debiutem w MCU? Mógł pracować przy Moon Knight

Oscar Isaac w serialu Moon Knight
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

W ostatnim czasie duże emocje wzbudza nadchodzący serial Moon Knight, a dokładnie jeden z możliwych reżyserów zaangażowanych w produkcję.

W zeszłym miesiącu serial przypomniał o sobie nowymi zdjęciami z planu, dziś natomiast poruszamy kwestię reżyserii poszczególnych odcinków. Plotki głoszą bowiem, że serial współtworzył znany hollywoodzki aktor.

Informację zamieścił na swojej stronie internetowej Marco Torresin, asystent dyrektora artystycznego czuwającego nad produkcją. Usunięta już notka głosiła, że reżyserem przynajmniej jednego odcinka jest George Clooney. Tej wiadomości jak na razie oficjalnie nie potwierdzono, choć twórcy ujawnili już nazwiska kilku innych reżyserów. Poszczególne odcinki wykreują: Justin Benson, Aaron Moorhead oraz Mohamed Diab.

Moon Knight opowiada historię byłego najemnika, Marca Spectora (Oscar Isaac), którego od śmierci uratował tebański bóg Księżyca, Chonsu. W wyniku jego działań Spector otrzymuje nadludzkie moce i postanawia je wykorzystać do walki z przestępczością. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery serialu, zaplanowano ją na 2022 rok.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie