Moon Knight - logo

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Oscar Isaac jako Moon Knight na pierwszych zdjęciach z planu serialu

Pojawiły się pierwsze materiały zapowiadające serial Moon Knight. Na zdjęciach z planu można zobaczyć Oscara Isaaca w tytułowej roli.

Zdjęcia można zobaczyć m.in. na Twitterze:

Serial przedstawi historię byłego najemnika, Marca Spectora, który otarł się o śmierć podczas misji w Egipcie. Został jednak uratowany przez tebańskiego boga Księżyca, Chonsu. W takiej sytuacji Spector postanawia zatem podjąć walkę z przestępczością – już jako superbohater.

Scenarzystą serialu został Jeremy Slater. Oprócz Oscara Isaaca w produkcji zobaczymy również m.in. Ethana Hawke’a oraz May Calamawy.

Logo oraz materiały z Moon Knight zaprezentowano podczas niedawnego Disney+ Day. Nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się premiera serialu. Przybliżoną datę określono jak na razie na 2022.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%