Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Mod do Skyrim, który znacznie poprawia grafikę

Jeśli nadal odkrywacie ogromny świat Skyrim, to mamy coś dla was.

Modder „Mathy79” opublikował nowy mod do Special Edition of Skyrim, który poprawia naturę w grze. The Skyrim 3D Landscapes zawiera aż 90 nowych modeli drzew, roślin, kamieni itd., prezentując naprawdę wysoki poziom.

W modzie znajdziecie unikatowe elementy otoczenia, a nie tylko podbitą rozdzielczość już istniejących i to dlatego warto się zainteresować tą modyfikacją. Warto jednak mieć na uwadze, że The Skyrim 3D Landscapes mod, jest niekompatybilny z Enhanced Landscape mod. Z resztą modów powinien działać bez problemu.

Jak twierdzi moder, plik z nowymi elementami otoczenia nie powinien wpływać negatywnie na płynność rozgrywki, bowiem został bardzo dobrze zoptymalizowany. Co ciekawe, mod jest dostępny w kilku wersjach rozdzielczości.

Jeśli jesteście zainteresowani pobraniem moda, zapraszamy w to miejsce.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%