Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Mod do GTA V GunShot Wound wprowadza elementy realizmu do strzelanin

Finalna wersja moda do GTA V o nazwie GunShot Wound jest już do pobrania.

W sieci właśnie wylądowała nowa wersja GunShot Wound – moda do GTA V, który sprawia, że obrażenia przeciwników i gracza zadane przez broń palną, wyglądają bardziej realistycznie i mają dodatkowe efekty. Obrażenia podzielono na cztery stopnie, od lekkich po śmiertelne. Mają one bezpośredni wpływ na poruszanie się postaci. Dodatkowo jeśli gracz otrzyma na przykład mocne obrażenia, to szybciej umrze z czasem niż dostając tylko lekkie.

Co ciekawe, mod wywołuje za pomocą obrażeń różne efekty typu krwawienie wewnętrzne, zawał serca, uszkodzenie nerwów czy zapaść płuc. Obrażenia mogą też mieć mniejsze konsekwencje, na przykład kiedy kula przejdzie na wylot.

Ten ciekawy mod możecie pobrać z tej strony.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%