Wojna w branży pogrzebowej. Polski serial Minuta ciszy na nowym zwiastunie

Minuta ciszy - nowy polski serial od CANAL+ na zwiastunie
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Minuta ciszy to nowy polski serial zapowiadany przez CANAL+. Stacja zaprezentowała już oficjalny zwiastun produkcji.

Komediodramat poświęcony branży pogrzebowej to w polskiej branży serialowej duża nowość. CANAL+ wielokrotnie pokazał już jednak, że nie boi się wyzwań, a całość brzmi w efekcie wyjątkowo ciekawie.

Jak zapowiada stacja+, produkcja to:

„historia emerytowanego listonosza z małego, prowincjonalnego miasteczka (Robert Więckiewicz), który podejmuje nierówną walkę z bezkompromisowym potentatem branży funeralnej. Kiedy życiowe okoliczności zmuszają go do… otworzenia własnego domu pogrzebowego, jego świat zmienia się bezpowrotnie. Minuta ciszy to też intrygujący portret małego, prowincjalnego miasteczka, w którym ludzie żyjący ze sobą i obok siebie tak naprawdę się nie znają. W świecie skrywanych latami tajemnic i rządzących miasteczkiem <<układów zamkniętych>> bycie uczciwym staje się coraz trudniejsze. W tle pogrzebowa branża z zupełnie nieznanej strony, z jej szokującymi naturalizmem kulisami”.

Oprócz wspomnianego już Roberta Więckiewicza na ekranach pojawią się m.in. Piotr Rogucki, Karolina Bruchnicka, Aleksandra Konieczna, Aleksandra Popławska, Adam Bobik, Mirosław Zbrojewicz, Marta Ścisłowicz, Tomasz Drabek i Wojciech Skibiński. Premierę serialu wyznaczono na 9 września 2022 roku na CANAL+ Online oraz CANAL+ Premium; tymczasem dziś możecie zobaczyć obiecany zwiastun:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie