Canal+ przedłuża swoje seriale. The Office PL i Kruk z nowymi sezonami

The Office PL 2. sezon / Kruk
Baza postaci Filmy i seriale Newsy Seriale

Platforma Canal+ ogłosiła, że serial The Office PL powróci na 2. sezon. Przedłużono również produkcję zatytułowaną Kruk.

Polska wersja najlepszego serialu komediowego na Netfliksie została przedłużona na kolejny sezon. Zdjęcia do nowej odsłony The Office PL mają ruszyć jeszcze wiosną, co daje szansę na to, że 2. sezon zobaczymy jeszcze w tym roku. Najprawdopodobniej 2. sezon zadebiutuje jesienią lub najpóźniej zimą.

Akcję polskiej wersji Biura osadzono w siedleckiej firmie sprzedającej wodę mineralną. Przedsiębiorstwem zawiaduje Michał Holc (Piotr Polak, który – podobnie jak Steve Carell w amerykańskiej i Ricky Gervais w brytyjskiej wersji – niespecjalnie przejmuje się konwenansami. To prowadzi do wielu absurdalnych sytuacji i spięć zarówno z pracownikami, jak i nową szefową Patrycją (Vanessa Aleksander).

Przedłużono również inny hit Canal+, czyli serial kryminalny Kruk. Dla tego tytułu będzie to już 3. sezon na antenie. Produkcja opowiada o komisarzu Adamie Kruku, który po latach wraca na rodzinne Podlasie. Na miejscu musi zmierzyć się nie tylko z ludzkimi dramatami, ale także własną przeszłością. W głównego bohatera wciela się tu świetnie oceniany Michał Żurawski, który powróci do roli także w 3. sezonie. Jak na razie nie wiadomo jednak, jak potoczy się fabuła serialu.

Jeśli chcecie nadrobić wcześniej dotychczasowe odsłony The Office PL oraz Kruka, seriale są dostępne na platformie Canal+ online.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia