Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – ujawniono gameplay pokazany nielicznym na E3

Podczas tegorocznych targów w Los Angeles producenci nowej części Metal Gear Solid pokazali spory kawałek rozgrywki, ale za zamkniętymi drzwiami.

Teraz materiał został udostępniony dla wszystkich! Hideo Kojima przedstawił gameplay z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain na specjalnym show.


Możemy podejrzeć, jak nasz znajomy Snake jeździ konno, przesłuchuje wrogów, tradycyjnie chowa się w kartonie, ale również włazi do kosza na śmieci. Poza tym zobaczycie, co Snake może zrobić, kiedy ma do dyspozycji kilka balonów.

Przedstawiony gameplay z Metal Gear Solid V: The Phantom Pain pochodzi z wersji gry na PlayStation 4. To jednak nie jedyna platforma, na której tytuł się ukaże. Będą również edycje na PS3, Xbox 360, Xbox One oraz PC.

Nowa odsłona Metal Gear Solid przedstawi losy Snake’a, który budzi się po dziewięciu latach śpiączki. Przyczyną były odniesione w boju rany, w tym strata lewej ręki. Jak do tego doszło? Tragiczne wydarzenia zostały przedstawione w prologu gry, zatytułowanym Ground Zeroes.

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain – premiera w 2015 roku

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

7 Shares
Share7
+1
Tweet