Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Medieval Dynasty z datą premiery we wczesnym dostępie

Polski symulator średniowiecznego chłopa pojawi się w Early Access na Steam już we wrześniu.

Toplitz Productions i studio Render Cube ogłosiły, że faza wczesnego dostępu dla gry Medieval Dynasty rozpocznie się 17 września. Deweloper liczy na to, że opinie graczy pozwolą pchnąć produkcję we właściwym kierunku.

Zespół ciężko pracował, aby zapewnić graczom jak najbardziej realistyczne życie we wczesnym średniowieczu. Gra połączy różne gatunki z pięknym otwartym światem. Dlatego z niecierpliwością czekamy na opinie i dalsze pomysły społeczności. Z pewnością wpłynie to na ścieżkę dalszego rozwoju gry – zaznacza polskie studio (dzięki DSO Gaming).

Medieval Dynasty zapowiada się naprawdę ciekawie. Deweloper zapowiada otwarty świat, pełne 4 pory roku z cyklem dziennym / nocnym i realistycznymi warunkami pogodowymi, interaktywne środowisko, jaskinie do eksploracji i mnóstwo zwierzyny do upolowania (wilki, dziki, jelenie, króliki). Będziemy też zbierać owoce, surowce na nasze chaty, rozwijać umiejętności postaci oraz rozwiązywać zadania w ramach wątku fabularnego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się