Medieval Dynasty chłop

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Symulator chłopa na długim gameplayu. Oj, oj, będzie ciężko

Medieval Dynasty opuści niebawem wczesny dostęp. Na Gamescomie twórcy pokazali świeży gameplay, opowiadając o atrakcjach, jakie czekają na szczęśliwych nabywców gry.

Premiera Medieval Dynasty planowana jest na 23 września. Miesiąc przed tym wydarzeniem mamy okazję obejrzeć nowy odcinek dziennika deweloperskiego, w którym studio Render Cube prezentuje ostateczną wersję swojego dzieła.

Na filmiku twórcy dziękują również za wszelkie uwagi od graczy, którzy mieli do czynienia z wersją early access. Studio zapewnia, że wzięło pod uwagę sugestie i dzięki nim produkcja ma się o wiele lepiej. Obszerny gameplay pokazuje mechaniki gry, takie jak jazda konna, polowanie i wytwarzanie pożywienia i napojów. Deweloperzy pokazują też, jak dbać o członków społeczności.

Medieval Dynasty jest połączeniem RPG-a, survivalu i city buildera. W grze wcielamy się w postać średniowiecznego chłopa i próbujemy zrobić swego rodzaju karierę w trudnych warunkach. Na początku zakładamy rodzinę i zapewniamy jej byt, uprawiając ziemię i chodząc na polowania. Natomiast z czasem poszerzamy wpływy, by jako przedstawiciel dynastii zarządzać wiejską społecznością.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się