Polski „symulator chłopa” z nową zawartością. Trailer prezentuje ptaszyny

Medieval Dynasty ptaszek
Newsy PC

The Render Cube i Toplitz Productions poinformowały o świeżej aktualizacji do Medieval Dynasty. W tytule pojawił się nowy drób.

Update Birds and Trophies wnosi trochę zawartości do gry. Przede wszystkim w Medieval Dynasty zagościły na stałe następujące ptaszki: gołąb, kaczka, kruk, jastrząb i orzeł bielik. Natomiast kury doczekały się dwóch nowych wariantów kolorystycznych.

A poza tym gracze mają możliwość zbierania zwierzęcych trofeów. To jednak nie koniec nowości. Zmiany dotknęły mapę. Ponadto twórcy poprawili szereg błędów w oprawie audio-wizualnej i wprowadzili nowe ulepszenia w warstwie technicznej.

Medieval Dynasty to połączenie RPG-a, survivalu i city buildera. W grze wcielamy się w postać średniowiecznego chłopa i próbujemy przetrwać w trudnych warunkach. Na początku zakładamy ród i zapewniamy mu byt, uprawiając ziemię i chodząc na polowania. Natomiast z czasem poszerzamy wpływy, by jako przedstawiciel dynastii zarządzać wiejską społecznością.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie