Medieval Dynasty - kobieta z jabłkiem patrzy na gracza zalotnym spojrzeniem- PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i największy w Polsce fanboy Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

Polski „symulator chłopa” otrzymał zwiastun premierowy. Zbuduj wiochę i ciachaj bandytów siekierą

Medieval Dynasty otrzymało zwiastun premierowy. Polska gra od Render Cube zadebiutuje już za tydzień na łącznie 4 platformach. Niestety, gracze konsolowi muszą na ten moment obejść się smakiem.

O rodzimej produkcji mogliście już niejeden raz przeczytać na PlanetaGracza.pl. Tytuł niebawem opuści early access, dzięki czemu każdy będzie mógł nabyć go w pełnej wersji.

Medieval Dynasty zadebiutuje na PC już 23 września 2021 roku. Do wyboru macie odpowiednio platformy Steam, Epic Games Store, GOG i Microsoft Store. Gra obecnie znajduje się w pakiecie Xbox Game Pass, co pozwoli Wam zagrać w nią małym kosztem.

Na platformie Gabe’a Newella i EGS przyjdzie zapłacić za MD 109 zł. Nieco drożej tytuł można zakupić w sklepie CD Projektu, bo za 124,99 zł. Najdrożej wypada jednak Microsoft Store – aż 162, 49zł. Dobrze mieć na uwadze, że cena po premierze może (ale nie musi) się zmienić.

Jutro minie równo rok, od kiedy gra studia Render Cube pojawiła się w ramach wczesnego dostępu. Na przestrzeni ostatnich miesięcy twórcy zaoferowali masę aktualizacji, których treści niejednokrotnie zostały docenione przez graczy. W chwili pisania tego tekstu produkt na Steam posiada ponad 15 tysięcy recenzji, z czego zdecydowana większość jest bardzo pozytywnych.

Mieliście już okazję zagrać w „symulator chłopa”? Jakie są Wasze wrażenia z early accessu gry?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się