Mecenas She-Hulk spotka Daredevila. Pierwszy rzut oka na bohatera w nowym kostiumie

Mecenas She-Hulk - Daredevil będzie miał inny kostium?
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale Uniwersum

O tym, że Daredevil pojawi się gościnnie w serialu Mecenas She-Hulk, wiadomo już od jakiegoś czasu. Teraz wiemy też, że bohater nieco się zmieni.

A ściślej – zmianie ulegnie kostium. Nowy strój Daredevila zaprezentowano na oficjalnej zapowiedzi nadchodzącej już w tym miesiącu produkcji. Hełm postaci połyskuje tu żółtawo, co sugeruje, że do serialu przeniesiono wersję stroju znaną już z komiksów. W serialu tworzonym dla Netfliksa, a obecnie umieszczonym w kanonie MCU, bohater porusza się w czerwonym kostiumie. Najprawdopodobniej mamy tu więc do czynienia z alternatywną wersją postaci z któregoś z równoległych światów – jak przykazały zasady multiwersum.

Wiadomo już, że Mecenas She-Hulk zapozna się również z innymi postaciami zaprezentowanymi dotychczas. W serialu pojawi się m.in. Wong oraz – oczywiście – sam Hulk, jako swoisty mentor Jennifer Walters. Oprócz Benedicta Wonga i Marka Ruffalo na ekranach zagoszczą m.in. Tim Roth, Jameela Jamil, Ginger Gonzaga, Josh Segarra i Jon Bass. Premiera już 18 sierpnia 2022 roku na platformie Disney+.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie