She-Hulk: Attorney at Law na pierwszym zwiastunie. Kuzynka Hulka zyskuje moce

she-hulk attorney at law
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale Uniwersum

Serial She-Hulk: Attorney at Law otrzymał wreszcie oficjalny zwiastun od Disney+. Materiał niestety podzielił widzów ze względu na CGI.

Serial opowie historię Jennifer Walters (Tatiana Maslany), czyli tytułowej She-Hulk. Z zawodu prawniczka, prywatnie kuzynka dr. Bruce’a Bannera przechodzi w pewnym momencie transformację podobną do przemiany jej kuzyna. To oczywiście wpłynie zarówno na zawodowe, jak i prywatne życie bohaterki; na szczęście w kwestii samej przemiany może liczyć na wsparcie Hulka, który już w zwiastunie objął stanowisko mentora wobec kuzynki.

Oprócz Tatiany Maslany na ekranach pojawią się m.in. Mark Ruffalo, Tim Roth, Benedict Wong, Jameela Jamil, Ginger Gonzaga, Josh Segarra i Jon Bass. Zapowiedziano także, że w produkcji zobaczymy Wonga (w tej roli ponownie Benedict Wong); będzie on kolejną po samym Hulku postacią łączącą serial z pozostałymi tytułami z Kinowego Uniwersum Marvela.

Zwiastun niestety nie zachwycił wszystkich widzów. Choć produkcja zapowiada się naprawdę ciekawie i wyraźnie będzie przepełniona smaczkami dla wielbicieli Marvela, część publiczności skupiła się na efektach specjalnych. Najbardziej oberwało się samej postaci tytułowej bohaterki; widzowie sugerują, że CGI w jej przypadku jest wykonane niedbale i nie wygląda najlepiej. Jako że do premiery serialu jeszcze dwa miesiące, twórcy mają na szczęście jeszcze trochę czasu, aby ewentualnie poprawić niedociągnięcia.

She-Hulk: Attorney at Law zadebiutuje na platformie Disney+ 17 sierpnia 2022 roku. Dziś możecie natomiast zobaczyć obiecany zwiastun:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie