Mass Effect Andromeda – technologie przyszłości

0 komentarzy

Przedstawiamy unikatowe wideo, w którym możecie zobaczyć najciekawsze technologie zastosowane w Mass Effect Andromeda. Czy któraś z nich stanie się kiedyś rzeczywistością?

Wraz z Electronic Arts Polska oraz serwisem Blaber.pl przygotowaliśmy materiał wideo, który zainteresuje wszystkich miłośników nowych technologii i science fiction. Już od dekady seria Mass Effect przedstawia nam swoją wizję przyszłości, losów człowieka i całej galaktyki. Tym razem trafiamy do galaktyki Andromeda, by odkryć planety i technologie obcych cywilizacji, a przede wszystkim aby odnaleźć nowy dom.

W tym materiale przyglądamy się technologii jaka wita gracza na początku przygody oraz która czeka na odkrycie. Jak daleko wybiegła wizja przyszłości zespołów BioWare oraz Electronic Arts? Przekonajcie się oglądając nasze wideo!

W materiale zostały wykorzystane urywki naszej własnej rozgrywki (wersja PC) oraz oficjalnych zwiastunów z Mass Effect Andromeda.

Autor wideo: Michał Śladewski

Muzyka: biblioteka YouTube (Topher Mohr and Alex Elena – A Walk Into Space).

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się