Mass Effect Andromeda – tylko kilka ras obcych wróci z oryginalnej gry

mass-effect-andromeda
Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Andromeda to całkiem nowy rozdział serii.

Bioware ostatecznie potwierdza, że w Mass Effect Andromeda nie będzie tych samych ras obcych co w poprzedniej trylogii. Kilka się powtórzy, ale reszta to zupełna nowość. W tym temacie wypowiedział się ostatnio dyrektor kreatywny w Bioware – Mac Walters dla serwisu Gamepur.com.

Szczególnie nas to nie dziwi, bowiem od początku Bioware zapowiadało, że Mass Effect Andromeda będzie całkiem nową grą, niekoniecznie powiązaną fabularnie z poprzednimi odsłonami. Zarówno nowi jak i starzy gracze znajdą w niej coś dla siebie. Akcja gry będzie się rozgrywać 600 lat po wydarzeniach z trzeciej odsłony, więc w cywilizacjach pokazanych w najnowszej grze, zaszły pewnie istotne zmiany. Jakie? O tym przekonamy się w przyszłym roku.

Mass Effect: Andromeda na efektownym zwiastunie

Tego materiału fani serii Mass Effect nie mogą przegapić. Otóż dziś z okazji obchodów N7 Day, czyli święta serii, w sieci wylądował nowy filmik prezentujący Andromedę w akcji. Mamy na nim nie tylko liczne elementy fabularne, ale także trochę rozgrywki i to bardzo efektownej!

Są wielkie stwory, klimatyczne lokacje i trochę przeciwników. Wygląda na to, że produkcja powinna trzymać poziom poprzednich części.

Jak będzie ostatecznie? Przekonamy się niestety dopiero w przyszłym roku, a kolejny materiał z Mass Effect: Andromeda zobaczymy 1 grudnia. Czekamy!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie