Mass Effect: Andromeda lepsze na PS4 Pro? Co z wersją na Project Scorpio i Nintendo Switch?

BioWare odpowiada.

Za niecałe dwa tygodnie Nintendo poda szczegóły techniczne dotyczące nowej konsoli nazwanej Switch. Specjalny pokaz sprzętu zaplanowano na 12 stycznia.

Pewnie niejeden gracz zastanawia się, czy na nadchodzącym sprzęcie zobaczymy Mass Effect: Andromeda. Producent tytułu, Michael Gamble, w rozmowie z serwisem Stevivor daje taką oto odpowiedź: Nie, nie planujemy tego obecnie. Jeśli po premierze Switch wszyscy będą skamlać o Mass Effect, kto wie. Nigdy nie zamykamy sobie drzwi.


Jeśli chodzi o specjalną wersję Mass Effect: Andromeda na PlayStation 4 Pro i Project Scorpio, Gamble miał jeszcze mniej do powiedzenia. W przypadku sprzętu od Sony możemy spodziewać się większej płynności, lecz wszystkie szczegóły techniczne zostaną podane nieco później, w styczniu lub w lutym.

Dla Scorpio nie mamy w tej chwili absolutnie żadnych planów. Nigdy nie wiadomo, co stanie się później – odpowiada zdawkowo producent tytułu.

Więcej Mass Effect: Andromeda w trakcie Nvidia CES

BioWare podało, że w najbliższą środę czyli 4 stycznia 2017 roku w trakcie Consumer Electronics Show (CES), zobaczymy nowe fragmenty rozgrywki z Mass Effect: Andromeda. Gracze mają zobaczyć przede wszystkim nowe środowisko oraz gameplay.

Twórcy podkreślają, że w trakcie pokazuje Mass Effect: Andromeda skupią też na sztucznej inteligencji, autonomicznych pojazdach i kilku innych elementach. Będzie to więc świetna okazja, aby bliżej przyjrzeć się tej wyczekiwanej produkcji.

Rozgrywka z Mass Effect: Andromeda. BioWare pokazuje konkrety!

Podczas The Game Awards 2016 deweloperzy z BioWare pokazali spory fragment nadchodzącego Mass Effect: Andromeda, które pojawi się w tym roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Materiał pozwala podejrzeć eksplorację obcej planety, pojeździmy również pojazdem, skorzystamy z odrzutowego plecaka i przede wszystkim powalczymy. Wszystko wygląda naprawdę ładnie i czuć po prostu klimat serii.

Szkoda tylko, że nadal nie znamy daty premiery, choć pewne przecieki na ten temat już mieliśmy (szczegóły przypominamy pod filmikiem).

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • johmy

    Poki co ps4 pro nie mozna nigdzie zakupic.. I nikt nie wie kiedy bedzie.

60 Shares
Share60
+1
Tweet