Mass Effect Andromeda już w złocie i wszystko o broniach na nowym zwiastunie

Premiera Andromedy bardziej pewna być już nie może.

BioWare informuje poprzez serwis Twitter, że Mass Effect Andromeda osiągnęło złoty status, co jest jednoznaczne z zakończeniem prac nad tytułem. Teraz wystarczy cierpliwie czekać na premierę gry, która pojawi się 23 marca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Poniżej wrzucamy również świeżutki zwiastun nowego Mass Effect, który dogłębnie zajmuje się kwestią uzbrojenia w Andromedzie. Jeśli jesteście więc ciekawi, czym postrzelamy do obcych, wystarczy kliknąć Play.

Mass Effect: Andromeda – umiejętności, wydawanie rozkazów i dostosowywanie postaci

Electronic Arts oraz BioWare dzielą się kolejnymi materiałami z oczekiwanego tytułu Mass Effect: Andromeda, który zadebiutuje 23 marca na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Dostajemy przede wszystkim mowy zwiastun skupiający się na postaciach, ich dostosowywaniu oraz umiejętnościach. Filmik porusza również kwestię wydawania rozkazów postaciom, które przystąpią do naszej drużyny.

Zanim przejdziecie do zwiastuna, warto zatrzymać się na chwilkę przy nowych screenach z Mass Effect: Andromeda, które również ukazują bohaterów produkcji:

Mass Effect: Andromeda – wszystko o systemie walki

Na oficjalnym kanale na YouTube Mass Effect ukazało się interesujące wideo dotyczące systemu walki w grze. To pierwszy tego rodzaju materiał, liczymy więc w niedalekiej przyszłości na kolejne.

Wideo pokazuje w ciągu pięciu minut, jak wygląda kwestia doboru broni dla postaci oraz jej używanie i zdobywanie. Ponadto gracz dostaje nowe informacje o systemie osłon.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.