Mass Effect: Andromeda już do pobrania. Ile miejsca szykować na dysku twardym?

Tytuł został udostępniony w ramach opcji pre-load.

Na forum Reddit pojawiły się wpisy o możliwości wcześniejszego pobrania gry Mass Effect: Andromeda. Dotyczy to oczywiście osób, które złożyły zamówienie przedpremierowe na tytuł od BioWare.

Gracze donoszą, że w przypadku konsoli PlayStation 4 pre-load jest możliwy póki co jedynie na terenie Ameryki Północnej (choć kto wie, czy jeszcze dzisiaj nie pobierzemy gry w Europie). Posiadacze wspomnianej platformy muszą pobrać plik ważący 42.9 GB.

W przypadku Xbox One, pobranie Mass Effect: Andromeda jest ponoć dostępne we wszystkich regionach i żeby załadować niezbędne dane na HDD, należy przygotować na nim 42.19 GB wolnego miejsca.

Należy zaznaczyć, że pliki pre-load nie zawierają pierwszego patcha do Mass Effect: Andromeda, który zostanie wypuszczony w dniu premiery produkcji. Dla niezorientowanych dodamy, że pobranie plików nie jest jednoznaczne z tym, że od razu możemy rozpocząć zabawę. Tytuł uruchomimy dopiero w dniu oficjalnego debiutu gry.

Jeśli chodzi o wcześniejsze ściągnięcie tytułu w wersji PCpre-load nie został jeszcze udostępniony.

Przypominamy, że premiera Mass Effect: Andromeda już w przyszłym tygodniu, 23 marca!

Zachęcamy też przy okazji do zapoznania się z naszym materiałem dotyczącym Mass Effect Andromeda. Znajdziecie w nim informacje o podróżach kosmicznych w grze oraz tych prawdziwych! Jak sądzicie ile może kosztować na przykład wycieczka na stację kosmiczną? Dowiecie się tego z naszego artykułu.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.