Mass Effect: Andromeda na efektownym zwiastunie

Mass Effect: Andromeda na efektownym zwiastunie
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Czas spojrzeć na nowy świat w Mass Effect: Andromeda.

Tego materiału fani serii Mass Effect nie mogą przegapić. Otóż dziś z okazji obchodów N7 Day, czyli święta serii, w sieci wylądował nowy filmik prezentujący Andromedę w akcji. Mamy na nim nie tylko liczne elementy fabularne, ale także trochę rozgrywki i to bardzo efektownej!

Są wielkie stwory, klimatyczne lokacje i trochę przeciwników. Wygląda na to, że produkcja powinna trzymać poziom poprzednich części.

Jak będzie ostatecznie? Przekonamy się niestety dopiero w przyszłym roku, a kolejny materiał z Mass Effect: Andromeda zobaczymy 1 grudnia. Czekamy!

Premiera Mass Effect: Andromeda może zostać ponownie przesunięta

Już raz wydawca zdecydował się opóźnić wydanie Mass Effect: Andromeda i niewykluczone, że to nie ostatnia obsuwa, jaka czeka ten tytuł.

Podczas niedawnej konferencji prasowej Blake Jorgensen z EA wspomniał, że prace nad grą idą bardzo dobrze i osiągnięty dotychczas efekt jest zadowalający. – Jednak jesteśmy gotowi przesunąć premierę jeśli uznamy, że jest to niezbędne, by dostarczyć graczom jak najlepsze doświadczenia – podkreślił pracownik Electronic Arts.

Niewykluczone zatem, że obecny termin – czyli pierwszy kwartał 2017 roku – jest tak naprawdę umowny i gra może wylądować na rynku o wiele później. Przypominamy, że platformy docelowe to komputery PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie