Marvel’s Venom jak Miles Morales? Ogromny wyciek z Insomniac Games zdradza szczegóły

Marvel's Venom
Newsy PS5

Sytuacja w Insomniac Games jest tragiczna. Do sieci wyciekła cała masa informacji na temat gier tworzonych przez studio. Wyciek dotyczy aż 6 produkcji, z czego pierwszą z nich planowaną do wydania jest wyczekiwany Marvel’s Venom. Jaka będzie to gra i kiedy możemy spodziewać się jej premiery? Te informacje zostały właśnie opublikowane.

Marvel’s Venom wyciekł do sieci. Znamy wiele szczegółów

Studio Insomniac Games padło ofiarą ataku hakerskiego, w skutek którego do sieci wyciekło wiele informacji o ich nadchodzących grach. Studio pracuje właśnie nad kilkoma tytułami. Ma też oczywiście zaplanowany konkretny harmonogram wydawniczy na najbliższe lata. Pierwszą grą, którą planuje się wydać, ma być Marvel’s Venom, czyli niejako kontynuacja wydarzeń przedstawionych w drugiej odsłonie serii Marvel’s Spider-Man.

Fabuła nowej produkcji ma być zupełnie nową historią opowiadającą losy w głównej mierze tytułowego Venoma i stanowić pomost łączący gry Spider-Man 2 i 3. Premiera „trójki” planowana jest na jesień 2028 roku, podczas gdy Marvel’s Venom ma ukazać się na rynku pod koniec 2025 roku. Będzie to pierwsza gra z nadchodzącego cyklu wydawniczego.

Marvel's Venom

Tytuł pozwoli nam na obserwowanie rozgrywki z różnej perspektywy. Możliwe będzie przełączanie się między bohaterami, czyli Venomem i Spider-Menami. Dodatkowo cały Nowy Jork zmieni swoje oblicze na skutek skażenia go.

Gra zapewni około 8 do 10 godzin rozgrywki. Znajdziemy w niej 12 misji, 3 bossów i sporo zadań pobocznych oraz różnych aktywności. Będzie przejmowanie baz i walka z przestępcami złapanymi na gorącym uczynku. Nie zabraknie też elementów kolekcjonerskich rozsianych po całym mieście. Produkcja ma zostać wyceniona na 49 dolarów, co automatycznie nasuwa skojarzenia z Marvel’s Spider-Man Miles Morales. Ta odsłona też stanowiła fabularny pomost pomiędzy odsłonami i nie była aż tak „dużą” grą, jak jedynka czy dwójka.

Do sieci trafił też wyciek na temat Wolverine’a.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie