Marvel’s Spider-Man na PC może zachwycić grafiką. Wstępne porównanie z PS5

Marvel's Spider-Man PC. Porównanie grafiki z wersją z PS5
Newsy PC

Zapowiedź portu gier z serii Marvel’s Spider-Man wywołała wielką radość w środowiskach spod znaku PC Master Race.

A radość będzie jeszcze większa, gdy „pecetowcy” zobaczą porównanie grafiki na konsoli PS5 oraz komputerze. Różnica jest rzeczywiście ogromna; zwolennicy PC dążący do jak najlepszej grafiki powinni być zadowoleni. O przygotowanie filmu z porównaniem zadbał niezawodny jak zwykle youtuber Cycu1; z jego materiału pochodzi również grafika wykorzystana w niniejszym artykule.

Poza wyraźną poprawą w grafice widać także drobne poprawki poszczególnych elementów. Inaczej wygląda choćby logo Spider-Mana widoczne na jego kostiumie; w porcie będzie większe i o wiele wyraźniejsze. Znacznie wyraźniej jest podkreślona także muskulatura głównego bohatera. Zapewne w pełnej wersji gry pojawi się nieco więcej takich różnic; jak na razie twórca zestawienia dysponował jedynie krótkim fragmentem rozgrywki i to na nim oparł omawiany film.

Trzeba przyznać, że decyzja o przeniesieniu na PC Marvel’s Spider-Man wraz z drugą grą, czyli przygodami Milesa Moralesa, jest świetna nie tylko ze względu na inną jakość grafiki. To także okazja dla samych pecetowców, aby wreszcie zapoznać się z losami flagowego bohatera Sony. Dotychczasowa ekskluzywność tytułów na konsolach PlayStation 4 i 5 uniemożliwiała bowiem graczom PC ogranie tak popularnych przecież i świetnie zrobionych tytułów. To zresztą nie pierwsza taka sytuacja; Sony przenosi stopniowo coraz więcej swoich gier.

Poniżej możecie zobaczyć obiecane porównanie grafiki w wersji z konsoli nowej generacji oraz PC:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie