Jak Marvel’s Spider-Man radzi sobie na PC? Krytycy nie pozostawiają złudzeń

Marvel's Spider-Man na PC - recenzje, opinie, czy port się udał?
Newsy PC

Marvel’s Spider-Man na PC w końcu zadebiutował i… jest świetnie! W internecie pojawiły się już recenzje i opinie na temat lekkiego remastera i portu w jednym.

Po przygotowaniu do premiery, głośnym chwaleniu portu i obniżaniu ceny – wreszcie nadszedł ten moment. Już jutro Marvel’s Spider-Man wychodzi na PC. Stanowi tym samym kolejny port hitowego tytułu z PS4 i PS5. Nowa wersja, choć nazwana „remastered”, nie jest może aż tak imponującym odświeżeniem, ale niesie za sobą lepszą jakość.

Czy jednak warto? Opinie pierwszych recenzentów są jednogłośne – Nixxes ponownie dokonało świetnej konwersji i przeniosło przygody człowieka-pająka na „blaszaki”. Na ten moment średnia ocen recenzentów w serwisie Metacritic wynosi 88/100 i tyleż samo na OpenCritic. Oznacza to bardzo wysoką ocenę znanej gry, a co za tym idzie – udany port.

Większość recenzentów zaznacza, że to „najbardziej kompletna” edycja gry, jaka do tej pory wyszła. Wielu nie ukrywa miłości do oryginału. Serwis TheSixthAxis wystawił grze notę 9/10.

Wygląda fantastycznie, gra dobrze w różnych konfiguracjach i jest jedną z najlepszych gier ostatnich pięciu lat. Jest, innymi słowy, niezbędna, choć możecie chcieć poczekać, aż trafi na wyprzedaż.

– zaznacza Dominic L z TheSixthAxis

O tym, że Spider-Man jest świetną grą, wiadomo od dawna. Teraz doczekała się jednak naprawdę udanej konwersji na PC, choć niekoniecznie bezproblemowej. Wielu redaktorów zaznacza drobne bugi, które powinny zostać załatane po premierze. Oprócz okazjonalnych „chrupnięć” tytuł działa dobrze, choć żeby wykorzystać jego pełen potencjał, musimy zainwestować w drogi sprzęt. Praktycznie w każdej recenzji czytamy o tym, jak udany jest to port, więc… byle tylko do jutra!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie