Tak będzie wyglądał Green Goblin w Spider-Man 3? Kolejne wycieki z Insomniac Games

Spider-Man
Newsy PS5

Całkiem możliwe, że najnowszy przeciek z zasobów Insomniac Games pozwolił nam po raz pierwszy zobaczyć Green Goblina w growym uniwersum serii Spider-Man. Wśród plików pobranych przez hakerów znaleźć się miały grafiki koncepcyjne przedstawiające głównego antagonistę trzeciej części gry.

Green Goblin w Spider-Man 3 – tak wygląda antagonista?

Aby uświadomić sobie skalę wycieku ze studia Insomniac Games trzeba pamiętać, że cała akcja miała miejsce kilka tygodni temu. My natomiast nadal otrzymujemy nowe plotki i przecieki, podczas gdy do sieci trafiają kolejne elmenety wykradzione przez hakerów. Ostatnio była mowa o trailerze anulowanej gry w uniwersum człowieka-pająka (tej sieciowej), a tym razem pojawiło się coś nowego na temat Spider-Man 3.

Otóż okazało się, że chyba poznaliśmy wygląd głównego antagonisty trzeciej odsłony serii. Mowa oczywiście o Green Goblinie, który do gier od Insomniac zawita po raz pierwszy. Na razie mamy jedynie grafiki koncepcyjne, ale to i tak pokazuje, jak mniej więcej może prezentować się bohater w finalnej wersji gry. A skąd on się tam w ogóle ma wziąć? Cóż, unikniemy sobie spoilerów – jak graliście w “dwójkę”, to na pewno dobrze wiecie.

Chcecie zobaczyć owe grafiki? Znajdziecie je w poniższym wątku na Reddicie:

Pragnę jednak uspokoić ewentualne emocje — do premiery trzeciej odsłony zostało naprawdę dużo czasu. Gra nie została w zasadzie oficjalnie zapowiedziana, bo na rynku dopiero co debiutowała druga część.

Pod koniec 2023 roku na rynku ukazała się gra Marvel’s Spider-Man 2. Tytuł jest dostępny wyłącznie na konsole PlayStation 5 i stanowi kontynuację przygód Petera Parkera oraz Milesa Moralesa, których poznaliśmy przy okazji gier wydanych na PS4. Gra zyskała ogromne uznanie graczy i krytyków, którzy spodziewali się, że deweloperzy z Insomniac Games ponownie staną na wysokości zadania. Tak też się stało, a obecnie wszyscy czekamy na DLC do gry, a także informacje na temat przyszłych projektów. Tych będzie sporo, choć musimy uzbroić się w cierpliwość.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie