Spider-Man The Great Web wyciekł do sieci! Zobacz trailer tajemniczej gry od Insomniac Games

Spider-Man The Great Web
Newsy PS5

Przed nami kolejny projekt, który trafił do sieci po tym, jak doszło do ogromnego wycieku ze studia Insomniac Games. Tym razem w internecie pojawił się nieopublikowany oficjalnie trailer gry Spider-Man The Great Web. Sieciowa gra-usługa miała oferować rozgrywkę dla kilku osób jednocześnie i prezentuje się zwyczajnie świetnie. Jest jednak pewien problem.

Trailer Spider-Man The Great Web w internecie

Nie tak dawno temu studio Insomniac Games padło ofiarą ataku hakerskiego, który doprowadził do dużego wycieku. Na jaw wyszła masa informacji o opracowywanych projektach, nadchodzącej zawartości do gier czy innych tytułów, które są lub potencjalnie będą w produkcji. W zasadzie regularnie dowiadujemy się o nowych rzeczach, które udało się wykraść z zasobów studia. Nie inaczej jest w tym wypadku, bo oto światło dzienne ujrzał nieopublikowany wcześniej trailer.

Chodzi o grę Spider-Man The Great Web. To produkcja sieciowa (tzw. gra-usługa) w popularnym uniwersum, która miała pozwolić na jednoczesną i wspólną rozgrywkę aż 5 osobom. “Miała” to słowo klucz, bo projekt ten został skasowany przez Sony. I tak jak gry nastawione na zabawę w sieci nie kręcą mnie szczególnie mocno, to w tym wypadku byłoby inaczej. Na podstawie zwiastuna można stwierdzić, że gra byłaby naprawdę ciekawa. Trailer możecie zobaczyć pod tym linkiem.

Nowy Jork. W jednej chwili zjadasz kawałek od Vinniego, a w następnej powstrzymujesz superzłoczyńcę przed ucieczką z więzienia. Czasami możesz pomachać nim jako samotny wilk, ale o wiele lepiej będzie ci w towarzystwie przyjaciół.

Cytat ze zwiastuna

Gra miałaby opierać się na modelu wieloświata, który rzekomo został rozbity przez Scarlet Witch, oferując różnorodność superbohaterów. Narratorem w zwiastunie jest Yuri Lowenthal, głos Petera Parkera, co sugeruje, że gra była gotowa do wprowadzenia na rynek. Szkoda, że ostatecznie Sony zrezygnowało z projektu. A może to się z czasem zmieni i otrzymamy go, choćby w nieco zmienionej wersji?

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie