Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Marvel’s Avengers również na next-genach. Są szczegóły wersji na PS5

Square Enix ogłosiło, że gra Marvel’s Avengers będzie dostępna na PlayStation 5 oraz Xbox Series X po premierze obu tych konsol pod koniec roku 2020. 

Gracze posiadający wersję gry Marvel’s Avengers z obecnej generacji konsol będą mogli ulepszyć ją do wersji z nowej generacji za darmo, niezależnie od tego, czy będą przesiadać się z PlayStation 4 na PlayStation 5, czy też z Xbox One na Xbox Series X. Ci, którzy przeniosą swoje zapisy gry na nową generację konsol, przetransferują swoje profile oraz postępy, dzięki czemu rozgrywkę wznowią w miejscu, gdzie ją przerwali. Co więcej, możliwa będzie rozgrywka międzygeneracyjna, co oznacza, że gracze z PS5 będą mogli grać ze znajomymi z PS4, a gracze Xbox Series X zagrają ze swoimi znajomymi z Xbox One.

Nowa wersja zaoferuje niezwykle szybki czas ładowania, wyższą rozdzielczość i wierność obrazu, ulepszone teksturowanie oraz animacje niszczenia pancerzy, ray tracing i wiele więcej. Deweloper zapewnia, że rozgrywka na PlayStation 5 będzie niezwykle płynna i dynamiczna dzięki wykorzystaniu ultraszybkiego dysku SSD, zaawansowanej technologii haptycznej PS5 DualSense oraz immersyjnego dźwięku przestrzennego. Aby umożliwić graczom personalizację doświadczeń, wersja PS5 zapewni wybór: ulepszony tryb graficzny lub tryb wysokoklatkowy.

Szczegóły na temat wersji Xbox Series X, Stadia i PC podamy w późniejszym czasie.

Gracze, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat Marvel’s Avengers w wersji na PS5, mogą odwiedzić PlayStation Blog, gdzie Gary Snethen, dyrektor ds. technologii Crystal Dynamics, szczegółowo opowiada, czego gracze mogą się spodziewać po grze.

Jeśli chcesz zyskać więcej informacji na temat gry, trybu współpracy oraz nowej rozgrywki, dołącz do nas przy stole strategicznym Marvel’s Avengers podczas transmisji 24 czerwca o godz. 19:00  czasu polskiego. Transmisję można zobaczyć po tym adresem.

Gra Marvel’s Avengers pojawi się 4 września 2020 roku jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One, komputerach PC, a także w usłudze Stadia. Gra nie została jeszcze sklasyfikowana w systemie ESRB.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się