Marvel’s Avengers również na next-genach. Są szczegóły wersji na PS5

Marvel’s Avengers również na next-genach. Są szczegóły wersji na PS5
Newsy PC PS4 PS5 Stadia Xbox Series XOne

Square Enix ogłosiło, że gra Marvel’s Avengers będzie dostępna na PlayStation 5 oraz Xbox Series X po premierze obu tych konsol pod koniec roku 2020. 

Gracze posiadający wersję gry Marvel’s Avengers z obecnej generacji konsol będą mogli ulepszyć ją do wersji z nowej generacji za darmo, niezależnie od tego, czy będą przesiadać się z PlayStation 4 na PlayStation 5, czy też z Xbox One na Xbox Series X. Ci, którzy przeniosą swoje zapisy gry na nową generację konsol, przetransferują swoje profile oraz postępy, dzięki czemu rozgrywkę wznowią w miejscu, gdzie ją przerwali. Co więcej, możliwa będzie rozgrywka międzygeneracyjna, co oznacza, że gracze z PS5 będą mogli grać ze znajomymi z PS4, a gracze Xbox Series X zagrają ze swoimi znajomymi z Xbox One.

Nowa wersja zaoferuje niezwykle szybki czas ładowania, wyższą rozdzielczość i wierność obrazu, ulepszone teksturowanie oraz animacje niszczenia pancerzy, ray tracing i wiele więcej. Deweloper zapewnia, że rozgrywka na PlayStation 5 będzie niezwykle płynna i dynamiczna dzięki wykorzystaniu ultraszybkiego dysku SSD, zaawansowanej technologii haptycznej PS5 DualSense oraz immersyjnego dźwięku przestrzennego. Aby umożliwić graczom personalizację doświadczeń, wersja PS5 zapewni wybór: ulepszony tryb graficzny lub tryb wysokoklatkowy.

Szczegóły na temat wersji Xbox Series X, Stadia i PC podamy w późniejszym czasie.

Gracze, którzy chcą się dowiedzieć więcej na temat Marvel’s Avengers w wersji na PS5, mogą odwiedzić PlayStation Blog, gdzie Gary Snethen, dyrektor ds. technologii Crystal Dynamics, szczegółowo opowiada, czego gracze mogą się spodziewać po grze.

Jeśli chcesz zyskać więcej informacji na temat gry, trybu współpracy oraz nowej rozgrywki, dołącz do nas przy stole strategicznym Marvel’s Avengers podczas transmisji 24 czerwca o godz. 19:00  czasu polskiego. Transmisję można zobaczyć po tym adresem.

Gra Marvel’s Avengers pojawi się 4 września 2020 roku jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One, komputerach PC, a także w usłudze Stadia. Gra nie została jeszcze sklasyfikowana w systemie ESRB.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie