Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Marvel’s Avengers na premierowym zwiastunie

Marvel’s Avengers zadebiutuje już za niecałe dwa tygodnie. Crystal Dynamics podzieliło się z graczami launch trailerem z produkcji.

Ostatnio miały miejsce otwarte beta testy MA, które u większości graczy wzbudziły mieszane uczucia. Teraz twórcy pokazali premierowy zwiastun z tytułu, na którym widzimy paczkę herosów w akcji.

Warto dodać, że niedawno wydawca gry Square Enix opublikował konfiguracje sprzętowe Marvel’s Avengers, jednocześnie zdradzając parę faktów na temat warstwy technicznej pecetowego wydania. Jeśli jesteście ciekawi, czy produkcja pójdzie na waszym sprzęcie, zajrzyjcie tutaj.

Marvel’s Avengers pojawi się 4 września 2020 roku jednocześnie na PlayStation 4, Xboksie One, komputerach PC i w usłudze Stadia. W późniejszym okresie przewidziana jest też premiera tytułu na next-genach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się