Marvel’s Avengers – premiera, fabuła, darmowe dodatki i polski zwiastun

Marvel’s Avengers – premiera, fabuła, darmowe dodatki i polski zwiastun
E3 2019 Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC Polecamy PS4 Targi E3 XOne

Konferencja Square Enix na E3 2019 przyniosła ze sobą oficjalną prezentację gry Marvel’s Avengers.

Marvel’s Avengers to kolejna wielka zapowiedź ostatnich godzin, którą mogliśmy zobaczyć na targach E3 2019. Data premiery tytułu została ustalona na 15 maja 2020 roku. Zagramy na komputerach PC, konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz poprzez usługę Google Stadia. Posiadacze konsoli od Sony – którzy zamówią grę w przedsprzedaży – otrzymają dostęp do wersji beta.

Gra powstaje pod skrzydłami Crystal Dynamics we współpracy z Eidos-Montréal, Nixxes Software oraz Crystal Northwest. Deweloperzy określają ją jako przygodową grę akcji o epickim rozmachu, która łączy w sobie filmowy sposób przedstawiania wydarzeń z rozgrywką dla pojedynczego i wielu graczy. Marvel’s Avengers pozwoli nam zagrać wybranym superbohaterem w kampanii dla jednego gracza, lub w czteroosobowej kooperacji.

Choć Marvel’s Avengers to kolejna produkcja z rodzaju gier-usług, które są przez bardzo długi czas wspierane po premierze, nie zobaczymy w niej lootboxów oraz mikrotransakcji dających nam przewagę w rozgrywce (czyli bez „pay to win”).

Co ciekawe, wszystkie popremierowe dodatki maja być udostępniane graczom zupełnie za darmo.

Marvel’s Avengers – fabuła gry

Marvel’s Avengers zaczyna się w Dniu A, kiedy to Captain America, Iron Man, Hulk, Black Widow i Thor otwierają zaawansowaną technologicznie kwaterę główną Avengersów w San Francisco, a także ujawniają własny helicarrier zasilany eksperymentalnym źródłem energii. Obchody kończą się tragicznie, gdy katastrofalny wypadek prowadzi do gigantycznych zniszczeń. Obwiniani za wszystko Avengersi rozwiązują grupę. Pięć lat później wszyscy superbohaterowie są wyjęci spod prawa, a świat znajduje się w niebezpieczeństwie. Jego jedyną nadzieją jest ponowne zjednoczenie Najpotężniejszych Bohaterów Ziemi.

Marvel’s Avengers – gameplay trailer z polskim dubbingiem

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie