Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Manual Samuel za darmo, ale trzeba się spieszyć

Jeśli jesteście fanami niekonwencjonalnych gier, to może być świetna propozycja dla was: platforma Humble Bundle jeszcze przez dwa dni udostępnia u siebie za darmo indyka Manual Samuel.

Jak zapowiada serwis, oferta jest ważna do 19 kwietnia – albo do wyczerpania zapasów. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku trzeba się pospieszyć, jeżeli chcecie się jeszcze załapać na darmowego Samuela. Aby zgarnąć produkcję od Perfectly Paranormal, zajrzyjcie pod ten adres i kliknijcie zielony przycisk „Get the Game”.

Co robi się w tej grze? To, na co wskazuje jej tytuł: sterujemy ręcznie Samuelem. Fakt, brzmi to dość osobliwie. Chodzi o to, że bohater umiera i spotyka śmierć, która mówi mu, że nie trafi do piekła pod warunkiem, że przez jeden dzień będzie wykonywał wszystkie życiowe czynności manualnie.

I tak sterujemy oddzielnie każdą kończyną Samuela, pamiętając też o oddechu (wdech i wydech), a nawet mruganiu powiekami. Rozgrywka opiera się na wykonywaniu codziennych czynności w domu bohatera.

Zarówno fabuła, jak i zadania, z którymi przychodzi nam się zmierzyć w grze, są niezwykle osobliwe. A wszystko utrzymane jest w stylowej, kreskówkowej oprawie wizualnej, która bardzo pasuje do całości.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się