Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Polacy tworzą symulator katapulty, który pozwoli strzelać wannami [WIDEO]

Podczas tegorocznych targów Gamescom polskie studio Failcore i wydawca All in zaprezentowały Ridiculous Catapult Simulator. Tytuł trafi na PC.

Jak sama nazwa wskazuje, głównym zadaniem gracza w tej produkcji będzie strzelanie z katapult. To brzmi poważnie, ale wcale takie nie jest: w nietuzinkowej produkcji typu tower defense nasz bastion będą nachodziły zabawne, kreskówkowe stwory, a amunicją w stanie się wszystko, co oderwiemy od ziemi: od wanien po pianina i samochody.

Zakres tego, czym można rzucać, ma poszerzać się stopniowo w miarę postępów w rozgrywce. Obiekty będzie można ze sobą łączyć, tworząc combosy, które zwiększą skuteczność ataku.

Twórcy wraz z wydawcą pokazali krótki trailer, na którym gigantyczny fortepian spada na najeźdźców fortecy. Ridiculous Catapult Simulator nie jest może jakąś złożoną produkcją, ale trzeba przyznać, że wygląda nieźle.

Tytuł ma zadebiutować „już wkrótce” na PC. Można dodawać go do listy życzeń na Steamie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się