Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Epic Games Store – logiczny indyk za darmo, za tydzień Rising Storm 2 i ABZU

Twórcy Fortnite’a rozdają od dzisiaj na swojej platformie produkcję niezależną Pikuniku. 8 października dostaniemy dwie kolejne gry.

Pikuniku jest tytułem logicznym, w którym eksplorujemy barwny świat, rozwiązujemy zagadki i pomagamy napotykanym postaciom – a przy okazji odkrywamy spisek i przeprowadzamy rewolucję.

Tytuł oferuje przyjemną rozgrywkę i miłą dla oka oprawę wizualną. Jeśli chcecie zobaczyć, jak to wygląda w praktyce, zerknijcie na poniższy trailer. Grę odbierzecie pod tym adresem.

Oferta na indyka jest standardowo ważna tylko przez tydzień – w następny czwartek o godzinie 17:00 Pikuniku wróci do swojej starej ceny (standardowo kosztuje 47 złotych), a Epic Games będzie rozdawało aż dwie produkcje: wodną eksplorację ABZU i Rising Storm 2: Vietnam.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się