Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Paralives – nowe wideo prezentuje postać na urlopie

Paralives jest wciąż tworzone i ma się dobrze – dowodem na to są filmiki, którymi autor produkcji od czasu do czasu częstuje graczy. Oto kolejny z nich.

Projekt twórcy symulatorów Alexa Massé przypomina w założeniach Simsy – zadaniem gracza będzie tworzenie i urządzanie domów, zaspokajanie potrzeb awatara i budowanie relacji z innymi postaciami. Autor opublikował niedawno nowy filmik z gry, który prezentuje kilka pomysłów na wolny czas spędzany w domu.

Na wideo męski awatar Sebastian zjeżdża po lince i skacze do wody. Z opisu pod filmikiem wynika, że będzie można na przykład dowolnie przeciągnąć linę z punktu A do B czy – w zależności od tego, czy bohater będzie wystarczająco odważny – skoczyć do wody z dachu budynku. Nagranie kończy się w intrygujący sposób: postać otwiera tajemne przejście w swoim domu.

Paralives ma trafić wyłącznie na PC. Na razie nie ujawniono jeszcze daty premiery gry.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się