Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Untitled Goose Game z darmową kooperacją. Dostaniemy dodatkową gęś [WIDEO]

Niezależna gra o gęgającej bohaterce doczeka się nowej aktualizacji, która wprowadzi tryb współpracy. Darmowy update trafi do graczy 23 września.

Mówi się, że nieszczęścia chodzą parami. Zdają sobie z tego sprawę autorzy z House House, którzy postanowili nieco rozwinąć swoją produkcję, dodając do niej dodatkową gąskę. W ten sposób od września będziemy mogli umilać ludziom życie wraz z przyjacielem.

Tryb będzie dostępny bezpłatnie dla wszystkich posiadaczy indyka o gęsi – zarówno tych, którzy mają go z Epic Games, jak i tych, którzy zdecydują się kupić tytuł na Steamie (po rocznej pecetowej ekskluzywności dla EGS Untitled Goose Game trafia na platformę Valve w dniu premiery trybu kooperacji).

Być może jesteście ciekawi, jak to wszystko będzie wyglądało. Autorzy nietypowej skradanki przygotowali się na taką ewentualność i wypuścili krótki filmik z gameplayem. Ponownie widzimy prozę życia, tylko tym razem zamiast jednego wrednego ptaka są dwa. Niby tak niewiele, a jednak dużo – ma to sens i wprowadza do rozgrywki powiew świeżości.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się