Mamy dla Was kody do Warframe! [AKTUALIZACJA – WYNIKI KONKURSU]

Gracie w Warframe, albo macie zamiar rozpocząć rozgrywkę? Rozdajemy kody do gry!

[AKTUALIZACJA: 18 grudnia 2015]:

Miło nam poinformować, że zwycięzcami w naszym konkursie zostali użytkownicy:


 • Pharika
 • mixsi

Szczęśliwcy zostaną poinformowani o nagrodach drogą mailową. Zapraszamy do kolejnych naszych konkursów i dziękujemy za zainteresowanie!

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ]:

Mamy dla Was kolejny konkurs z nagrodami, który tym razem dotyczy gry Warframe w wersji na PC. Jedyne co musicie zrobić, to odpowiedzieć na proste pytanie oraz zalogować/zarejestrować się na naszej witrynie. Zacznijmy od tego co najważniejsze w zabawie, czyli nagród!

Do wygrania są dwa kody do Warframe w wersji na PC o wartości 20 dolarów każdy (wymieniane na walutę w grze)! Zwycięzców wytypujemy dwóch, więc po jednym kodzie dla każdego. Aby otrzymać kod, wystarczy tylko odpowiedzieć na proste pytanie, które znajdziecie poniżej:

Zasady oraz pytanie konkursowe:

Pytanie konkursowe: Wymień jedną z frakcji dostępnych w grze Warframe.

Jeśli znacie odpowiedź na to pytanie, wyślijcie maila do nas na kontakt@planetagracza.pl z prawidłową nazwą jednej z frakcji. W tytule maila koniecznie wpiszcie: KONKURS WARFRAME. My wybieramy 10 i 30 osobę ze wszystkich, które przyślą do nas odpowiedź na pytanie konkursowe. Warunek jest jednak taki, że musicie mieć u nas założone konto. Nie macie konta? Formularz rejestracyjny znajdziecie w tym miejscu. Natomiast jeśli okaże się, że 10 lub 30 osoba nie ma u nas konta, bierzemy kolejną z listy mailowej. Proste? Zapraszamy do zabawy!

Na maile od Was czekamy do czwartku 17 grudnia, ale liczymy, że zgłosicie się wcześniej! Wyniki podamy dzień później, czyli w piątek 18 grudnia. Wtedy też wyślemy zwycięzcom na maile podane w naszym formularzu rejestracyjnym instrukcję i kod do wykorzystania 20 dolarów w Warframe.

Redakcja

PlanetaGracza.pl

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

 • MisticHD

  Są już wytypowani wygrani ?

 • Power89

  Kod będzie jako Paysafecard czy coś innego ?

 • michas

  Aż dziwne, że nie ma chętnych 🙂

  • Witam,
   jest bardzo duże zainteresowanie. Dostaliśmy naprawdę sporo maili z odpowiedziami 🙂
   Pozdrawiam

24 Shares
Share24
+1
Tweet