Po wielkiej prezentacji z początku miesiąca mamy kolejne szczegóły

0 komentarzy

Ciekawe, czy nowa przygoda spodoba się graczom.

Niecałe trzy tygodnie temu studio Hangar 13 zapowiedziało i przedstawiło w szczegółach kolejny duży dodatek do Mafia III, który otrzyma nazwę Stones Unturned. DLC zadebiutuje na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 30 maja, a więc dokładnie za tydzień.

Mafia III nie każdemu przypadła do gustu, jednak ci, którzy przekonali się do tytułu, z pewnością czekają na świeżutką zawartość z niecierpliwością. Właśnie dla nich mamy nowe screeny przedstawione przez dewelopera oraz krótkie filmiki wypuszczone poprzez serwis Twitter. Na wideo zobaczycie nowych bohaterów, na screenach nadchodzące stroje dla Lincolna oraz kolejne lokacje, które odwiedzimy.

W omawianym DLC – oprócz Lincolna – pojawi się druga ważna postać, która będzie nam towarzyszyć podczas zabawy. To John Donavan, który prosi Lincolna, aby pomógł mu dokonać zemsty na Conorze Aldridge’u. A jest za co się mścić, wspomniana postać zostawiła Donovana na pewną śmierć, gdy walczyli ramię w ramię w Wietnamie.

Dodatek Stones Unturned pozwoli nam pobiegać nie tylko po buszu. W mieście pojawią się nowe lokacje, jak restauracja czy dom towarowy. Dostaniemy też nową opcję wsparcia – będziemy mogli zadzwonić po snajpera. Do tego nowy pojazd oraz bronie.

Pod świeżymi materiałami wrzucamy również wcześniejszy zwiastun dodatku.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się