Mafia III – fabularne DLC coraz bliżej. Poznaliśmy przybliżone terminy premier

1 komentarz

Pierwszy dodatek w marcu!

Studio Hangar 13 już w zeszłym roku zdradziło, że pracuje nad fabularnymi dodatkami do Mafia III. Teraz poznajemy nieco więcej konkretów. Podano również miesiące, w których dodatki powinny pojawić się na rynku. Deweloperzy zaznaczają jednak, że choć będą się starali dotrzymać terminów, mogą one jeszcze ulec zmianie. Należy również zaznaczyć, że wszystkie fabularne dodatki do Mafia III będą bezpłatne dla posiadaczy przepustek sezonowych.

Tak prezentuje się harmonogram oraz ujawnione na oficjalnej stronie gry informacje o nadchodzących DLC:

„Gaz do dechy!”

Koniec marca 2017

Osią tego dodatku są szybkie samochody, dramatyczne pościgi i niebezpieczna jazda. Lincoln uda się na obrzeża Nowego Bordeaux i połączy siły ze swoją towarzyszką broni, Roxy Laveau, żeby załatwić skorumpowanego szeryfa, który terroryzuje bojowników o prawa człowieka.

W pierwszoplanowej roli pojawi się tutaj postać silnej kobiety, którą deweloperzy przedstawią w nadchodzących tygodniach. W DLC zwiedzimy całkiem nową część Nowego Bordeaux, której jeszcze nie widzieliśmy. Więcej szczegółów poznamy wkrótce.

„Niedokończone sprawy”

Maj 2017

Kiedy w Nowym Bordeaux pojawia się bezlitosny rywal, Lincoln musi połączyć siły z agentem CIA, Johnem Donovanem, żeby położyć kres krwawej waśni, która rozpoczęła się w ogarniętych wojną dżunglach Wietnamu.

„Znak czasów”

Lipiec 2017

Nowym Bordeaux wstrząsnęła seria rytualnych morderstw. Na prośbę ojca Jamesa Lincoln rusza, żeby zapolować na odpowiedzialny za zbrodnię kult. Ta misja poprowadzi go z serca starego bayou prosto do opanowanego przez narkotyki i kontrkulturę centrum miasta.

Studio Hangar 13 zaznacza, że wszystkie trzy dodatki fabularne będą zawierały treściwą, konkretną i wciągającą narrację, a także nowe aspekty mechaniki gry, czynności, elementy otoczenia i nagrody.

Źródło: mafiagame, opracowanie własne

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się