Mroczna historia na pożegnanie z gangsterskim tytułem

0 komentarzy

Premierowy zwiastun i wszystkie szczegóły.

DLC Znak czasów do Mafia III (ostatni z fabularnych dodatków do gry) wylądował wczoraj na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One. Zapraszamy zatem na trailer oraz przedstawiamy zawartość dodatku, która została wypunktowana na oficjalnej stronie tytułu.

Nowy wróg: Ensanglante to sekta handlująca narkotykami i odprawiająca krwawe rytuały w mieście i jego okolicach. Kiedy Lincoln przerywa jedną z makabrycznych uroczystości w murach baru Sammy’ego, konfrontacja staje się nieunikniona.

Zagadka do rozwikłania: Próba odkrycia motywów sekty Ensanglante będzie przypominała zabawę w kotka i myszkę. Będziecie odwiedzać miejsca odprawiania rytuałów i szukać znaków, które pomogą wam znaleźć wyznawców tej sekty. Na drodze do poznania przerażającej prawdy czeka was przeszukiwanie zwłok, fotografowanie dowodów i odkrywanie tajemniczych symboli dzięki lampie ultrafioletowej.

Nowa mechanika rozgrywki: Jeśli potraficie strzelać z zabójczą celnością, zdobędziecie więcej czasu na likwidowanie wrogów. W dodatku „Znak czasów” wprowadziliśmy nową mechanikę strzelania w spowolnionym tempie – podobną do jazdy w spowolnionym tempie z pakietu DLC „Gaz do dechy!”. Po włączeniu tego trybu będziecie mogli mierzyć w zwolnionym tempie, ale tylko przez pewien czas, który jednak można wydłużyć, zaliczając celne strzały w głowę.

Nowa broń w waszym arsenale: Gdy pokonacie sektę Ensanglante, będziecie mogli zamówić w furgonetce z bronią nowy karabin maszynowy „Czarny sakrament”. W trakcie gry odkryjecie też noże do rzucania, dzięki którym będziecie mogli bezgłośnie zabijać wrogów.

Nowe wdzianka: Jesteście gotowi wyjechać na drogę z rykiem jak członkowie gangu motocyklowego?  Załóżcie nowy strój „Klub motocyklowy”. Podczas gry w dodatek „Znak czasów” odblokujecie też w szafie Lincolna stroje „Wędrowiec” i „Golfowe wdzianko”.

Nowe samochody do kolekcji: Jeśli uda wam się wygrać w wyścigu hot rod Samson Harrier, będziecie mogli ruszać z linii startu jak rakieta. A tymczasem przyjrzyjcie się samochodowi Bulworth Harrow – przerażającej maszynie, która wygląda jak bryka naganiaczy klientów domu pogrzebowego.

„Nowy” dom – bar Sammy’ego: Będziecie mogli użyć całej ciężko zarobionej forsy z biznesów i *ekhem* znalezionej na ulicy, żeby przywrócić barowi Sammy’ego dawną świetność. Odbudujcie bar i zdobądźcie nową szafę grającą – jednym słowem odnówcie bar Sammy’ego do stanu, który zapewne pamiętacie z samego początku gry. Możecie jednak zrobić jeszcze więcej. Jest to coś, o co zabiegali nasi fani. Nam też zależało, żeby to rozwiązanie znalazło się w dodatku „Znak czasów”.

Źródło: mafiagame.com

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się